Parasole ogrodowe
10/07/2018
podgrzewany-lunchbox-twojpasaz.pl_
Podgrzewany LunchBox do pracy i na działkę.
03/10/2018

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw Filux

 

Dla działkowiczów, ogrodników, amatorów leśnego runa nadszedł najciekawszy czas w roku. Zbiór ogrodowych plonów i grzybobranie zwiastują pełne zimowe spiżarnie. Kisimy, wekujemy, smażymy i suszymy. Wszystko po to, by cieszyć się smakami lata na dłużej. Suszarka do grzybów owoców i warzyw Filux usprawni i przyspieszy proces suszenia produktów.

 

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw – suszone czereśnie i wiśnie

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw – suszone połówki kolorowych pomidorów

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw Filux

Oto ona, bohaterka sezonu! Nowoczesna i wydajna suszarka Filux o mocy 250 W. Posiada 5 ażurowych tacek do wyłożenia produktów do suszenia.

Obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta. Ośmiostopniowa regulacja temperatury daje nam możliwość suszenia różnych produktów, ale także dostosowania parametrów procesu do grubości produktów. Jak to rozumieć? Jabłka pokrojone na cieniutkie plasterki będą się krócej suszyć, niż te same jabłka pokrojone w grubszą kostkę – potrzebną np. do keksa.

 

Suszarkę możemy przechowywać złożoną (tacki), wtedy łatwiej jest ją wstawić do niższej szafki niż wysokość urządzenia przed zdjęciem tacek.

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw – użytkowanie

Pierwszym etapem jest przygotowanie produktów. Najlepszy susz uzyskujemy z wysokiej jakości produktów wyjściowych. Drugim etapem jest ich rozdrobnienie pamiętając, że im grubsze plasterki czy kawałki, tym proces suszenia będzie trwał dłużej.

 

                         

 

W wypadku owoców powinny być one dojrzałe i jędrne, warzywa i zioła możliwie świeże. Starajmy się także nie przeładowywać tacek ilością produktów. To wydłuży czas suszenia i zaburzy cyrkulację powietrza w pracującym urządzeniu. I tutaj warto wspomnieć o kolejnej ważnej rzeczy. Nawet jeśli chcemy suszyć niewielką ilość produktów, powinniśmy instalować wszystkie tacki suszarki. Prawidłowa i efektywna cyrkulacja powietrza wymaga przestrzeni.

 

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw – kolorowe suszone papryczki

 

Niektóre suszone owoce i warzywa są także bardzo dekoracyjne! Z ich pomocą możemy stworzyć niebanalne, pachnące domowe dekoracje. Niepowtarzalne, własnoręcznie wykonane stworzą niezwykły klimat we wnętrzu.

 

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw – suszone pomarańcze i jabłka.

 

Suszarkę do grzybów owoców i warzyw marki Filux ma w ofercie sklep internetowy TwójPasaż.pl POLECAMY!   https://www.twojpasaz.pl/pl/p/Suszarka-do-grzybow-warzyw-owocow-spozywcza-zywnosci-230W-Filux/259834

 

Admin

mm
mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *