Sokownik – 100% soku w soku
25/05/2018
Parasole ogrodowe
10/07/2018

Pralka turystyczna z wirówką

Wielu posiadaczy mieszkalnych altanek na działkach, spędza w nich letnie dni. Spokój, cisza i radość z przebywania w ogrodzie przez 24 godziny na dobę – nie trzeba wyjeżdżać na wczasy! Jest jednak coś, bez czego trudno jest się obyć przez kilka dni poza domem. Pralka. Ręczne pranie to przykry obowiązek, na który nikt nie ma ochoty. Jest na to sposób – pralka turystyczna z wirówką!

Pralka turystyczna z wirówką na działce

Domowe pralki w domkach działkowych się nie sprawdzają. Wymagają przyłączy, których zainstalowanie jest zazwyczaj niemożliwe. Nie są też ekonomiczne przy drobnych przepierkach. Małe pralki turystyczne mini są niekłopotliwe w transporcie, zajmują mało miejsca, mogą stać gdziekolwiek, gdzie jest dostęp do prądu. Mają też wirówki, co oznacza, że odwirowane rzeczy będą szybko schnąć.

 

   

 

      

Pralka turystyczna z wirówką

Małe pralki turystyczne mini mają różną budowę. Są jednokomorowe lub dwukomorowe. Zasada działania jednak jest taka sama. Ustawiamy czas prania – od kilku do kilkunastu minut. Wkładamy równomiernie rzeczy do pralki, wlewamy do pralki ilość wody określoną dla danego modelu. Dodajemy detergent, pierzemy. Po praniu wirujemy. Zużytą wodę wylewamy wężykiem do miski. Znów wlewamy wodę potrzebną do płukania, po płukaniu wirujemy i wylewamy zużyta wodę wężykiem do miski. W razie potrzeby płukanie powtarzamy. Gotowe!

 

    

Każda pralka turystyczna waży nie więcej niż kilka kg, więc nie ma problemu z jej przenoszeniem czy przestawianiem, bo jest stosunkowo lekka. Nie zabiera też dużo miejsca, co w altanach działkowych ma duże znaczenie. Bez problemu mieści się w aucie osobowym.

Pralka turystyczna z wirówką dla oszczędnych

Nie są to pralki o dużej pojemności, zazwyczaj na 2 – 3 kg rzeczy.  Ale na przepierki na działce czy w plenerze albo na kempingu – to wielkość wystarczająca. Są też osoby, które użytkują te pralki w domu do drobnych przepierek, dla których nie opłaca się włączać zwykłej domowej pralki. Używając taką pralkę  widać, jak mało wody i prądu zużywa!

    

 

ARTYKUŁ JEST SPONSOROWANY PRZEZ SKLEP INTERNETOWY TWÓJPASAŻ.PL

 

Admin

mm
mm

1 Comment

  1. Wiesława pisze:

    Kochani, taka pralka to moje odkrycie! Cudowna, rozwiązała mi tyle problemów z przepierkami na działce, nie muszę rzeczy do domu nosić ani prać ręcznie. Dziękuję Wam, za informację. Ja nie wiedziałam wcześniej, że takie praleczki istnieją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *