Suszarka do grzybów, owoców i warzyw Filux
28/09/2018
Nowoczesna frytkownica Filux
03/10/2018

Podgrzewany LunchBox do pracy i na działkę.

podgrzewany-lunchbox-twojpasaz.pl_

W pracy czy na działce często marzy nam się domowy ciepły posiłek. Ale nie zawsze mamy warunki, by takie wcześniej przygotowane danie móc odgrzać. Brak w pełni wyposażonej kuchni lub chociaż mikrofalówki uniemożliwia nam to. Co można zrobić w takiej sytuacji? Tam, gdzie jest dostęp do prądu, można podłączyć podgrzewany LunchBox firmy Filux. I to jest najlepsze rozwiązanie!

 

 

Podgrzewany LunchBox do pracy, na działkę, do klubu sportowego

To urządzenie służy do utrzymywania temperatury dania lub wolnego jego podgrzania. Dlaczego wolnego? Dzięki temu, że podstawa naczynia nie jest bardzo gorąca, nie ma możliwości przypalenia posiłku czy jego wykipienia. Warto jest w trakcie podgrzewania przemieszać danie. Jednak jeśli tego nie zrobimy – nie ma obawy. Na pewno nic złego się nie stanie i bez problemu ciepły posiłek możemy zjeść później. To bardzo przydatna funkcjonalność. Wszak w pracy nie zawsze można od razu zrobić przerwę czy stale pilnować podgrzewającego się posiłku.

Podgrzewany LunchBox – akcesoria w komplecie

Podgrzewany LunchBox ma w komplecie przydatne akcesoria. Do pudełka dołączone są sztućce: łyżka i widelec, który na jednym z brzegów ma także funkcję nożyka. Na pokrywce znajduje się także mały pojemniczek z korkiem na dodatki do dania lub przyprawy. Do pokrywki przyczepione są także składane rączki, które podniesione dają możliwość wygodnego przenoszenia pudełka.

 

                

 

              

 

Podgrzewany LunchBox jest… składany!

Ścianki i obudowa urządzenia w większości wykonane są z wysokiej jakości silikonu, umożliwiającego złożenie pudełka, gdy jest puste. Jest wtedy o połowę niższe i przy transporcie zajmuje mniej miejsca. To bardzo przydatna funkcjonalność.

 

Podgrzewany LunchBox

Produkt polecany jest do posiłków o stałej konsystencji. Pojemnik jest lekki i łatwy do utrzymania w czystości. Urządzenie spełnia normy bezpieczeństwa i jest dopuszczone do kontaktu z żywnością.

 

Narzędzia ogrodowe, kompostowniki, altany narzędziowe, pawilony ogrodowe, meble ogrodowe, grille, pokrowce na meble ogrodowe, i wiele innych artykułów ogrodowych i nie tylko, ma w ofercie sklep internetowy TwójPasaż.pl https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Ogrod/39

 

Admin

mm
mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *