Pralka turystyczna z wirówką
25/05/2018
Suszarka do grzybów, owoców i warzyw Filux
28/09/2018

Parasole ogrodowe

Zadbany ogród to chluba i duma właścicieli. Posiadacze działek i grodów wiedzą najlepiej, ile czasu i pracy trzeba poświęcić, by doczekać się spodziewanych efektów. Ale też ogródki to miejsca wypoczynku. By czas relaksu był bezpieczny i komfortowy, nawet w pełnym słońcu, doskonałym wyborem będą parasole ogrodowe. Estetyczny i trwały będzie pomocny w zaaranżowaniu przestrzeni do wypoczynku w dowolnym miejscu w ogrodzie.

 

Parasole ogrodowe zwyczajne

Parasole ogrodowe zwyczajne najczęściej wybierany jest jako osłona stołów ogrodowych, gdyż łatwo można je umocować w otworze takiego stołu. Oczywiście taki typ parasola sprawdzi się także do osłony mebli ogrodowych. Wywietrznik w górze czaszy parasola zapobiega jego nadymaniu się na wietrze. Oczywiście należy do niego dobrać podstawę pod parasol, których różnorodne rodzaje zapewnią stabilne osadzenie parasola.

 

 

      

 

 


                     

Parasole ogrodowe na wysięgniku

Parasole ogrodowe na wysięgniku są dość duże i pozwalają na dowolne ustawienie czaszy w taki sposób, by dawała możliwie duży cień. Dlatego ten typ parasoli tak doskonale sprawdza się jako osłona wypoczynkowych mebli ogrodowych. Bardzo istotne dla użytkowników jest także to, że wysięgnik można ustawić z boku mebli, tak by mieć swobodny dostęp do kanapy czy foteli, bez potrzeby omijania stelaża parasola na przejściu. Do stabilnego osadzenia podstawy takiego dużego parasola producent przewidział dodatkowe otwory – to na pewno ułatwi jego umocowanie.

 

 


 

Parasole plażowe także do ogrodu

To rodzaj niedużych parasoli, które znakomicie sprawdzą się jako osłona leżaka czy miejsca, w którym akurat w ogrodzie pracujemy. Parasol plażowy jest łatwy do przestawienia, lekki i poręczny, pozwoli zacienić dowolne miejsce. Taki parasol można także zabrać ze sobą w plener i na plażę – z pewnością znajdzie on wiele zastosowań. POLECAMY wszystkie parasole ogrodowe, które ma w ofercie sklep internetowy TwójPasaż.pl!!!


Narzędzia ogrodowe, kompostowniki, altany narzędziowe, pawilony ogrodowe, meble ogrodowe, grille, pokrowce na meble ogrodowe, i wiele innych artykułów ogrodowych i nie tylko, ma w ofercie sklep internetowy TwójPasaż.pl https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Ogrod/39

 

Admin

mm
mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *