Thursday 18, Jan 2018

Blog ogrodniczy - Ogrodnik Leszek

Obrazek użytkownika Leszek

X jubileuszowa Gardenia i III Spotkanie Blogerów Ogrodniczych - zapowiedź

Gardenia 2016 Poznań i III SPO - Zapowiedź

Zapowiedzi medialne o tegorocznej Gardenii robią wrażenie. Będą firmy min. z Belgii, Danii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Przewiduje się, że będzie ok. 550 wystawców i blisko 30 tys. zwiedzających. Organizatorzy zapowiadają prezentację nowych trendów w ogrodnictwie. Można to będzie zobaczyć w dniach 25-27.02.2016r.

gardenia

gardenia poznań

X jubileuszowa edycja Gardenii zobowiązuje organizatorów do nadania tej imprezie wyjątkowego charakteru i oprawy. Pewnie przygotują wiele atrakcji. Liczę na zobaczenie interesujących stoisk, towarów, a przede wszystkim nowości, nowości i jeszcze raz nowości. Liczę na spotkanie, wzorem poprzedniego roku,  z ciekawymi i uznanymi znawcami tematyki ogrodowej. Na miesiąc przed imprezą organizatorzy nie zdradzają jeszcze kto będzie gwiazdą targów i jakich twórców programów telewizyjnych zaproszono. Pewnie, na dniach się o tym dowiemy.

harmonia w ogrodzie

Wybieram się na Gardenie po raz drugi. To z jej IX edycją rozpoczęła się moja przygoda z blogiem ogrodniczym. Od tamtego dnia dużo zmieniło się w moim życiu na lepsze. I niech tak zostanie. Wybieram się na targi w piątek, dzień po otwarciu. Opadnie już „kurz” doniosłości pierwszego dnia i wystawcy będą mniej sztywni i bardziej rozmowni. Marzy mi się spotkać znajomych z którymi czuję się związany od roku. Znajomych z którymi koresponduję, wymieniam swoje myśli na forach i facebooku. Szczególnie zależy mi na spotkaniu z miłymi Redaktorkami z Wrocławia, autorkami min. Przepisu na Ogród.

przepis na ogród

Doznałem od nich wielu serdeczności i jak wieść gminna niesie w tym roku na Gardenii ich wydawnictwo obchodzić będzie swój jubileusz. Będzie na pewno wystrzałowo. Już dzisiaj życzę im sukcesu i kolejnych jubileuszy.

Zależy mi też bardzo na spotkaniu z moimi przyjaciółmi z grupy Zielona Masa. Przyjadą, jak zwykle licznie na trzecie już Spotkanie Blogerów Ogrodniczych.

1 spotkanie blogerów ogrodniczych

2 spotkanie blogerów ogrodniczych

 

Mam też, nadzieję na podobne, wzorem poprzednich spotkań, pokazy i multimedialne prezentacje. Wyzwaniem będzie zapowiedziana dyskusja o pomyśle stworzenia Stowarzyszenia. Dotychczasowa korespondencyjna dyskusja budziła wiele emocji, która w bezpośredniej rozmowie na pewno znajdą swój finał w oczekiwanym kompromisie. Do zobaczenia na:

3 spotkanie blogerów ogrodniczych

 

Z opiniami o dotychczasowych Spotkaniach Blogerów Ogrodniczych dzielą się też moje koleżanki i koledzy na stronie: http://www.w-ogrodzie.com/spotkanie-blogerow-ogrodniczych-3sbo/

 

  • Tytuł: X jubileuszowa Gardenia i III Spotkanie Blogerów Ogrodniczych - zapowiedź
  • Autor:
  • Data: 02/02/2016
  • Tagi:
Top